У Росії половина населення ледве зводить кінці з кінцями

21

Янв 2015

У Росії половина населення ледве зводить кінці з кінцями

; Коментировать

У Росії загальна частка малозабезпеченого населення на грудень 2014 склала 54%.

Про це свідчить підсумковий рейтинг Фінансового університету при Уряді РФ.

Доходи і витрати росіян дослідили в 35 містах з населенням більше 500 тис. Чоловік. Індекс благополуччя міст вибудовувався на те, як їх населення оцінювало власне матеріальне становище.

У ході соціологічних досліджень жителям міст ставили питання про самооцінку власних доходів за наступною шкалою: 1. Грошей ледве вистачає на харчування, 2. Коштів вистачає лише на харчі та предмети першої необхідності, 3. Можемо купити велику побутову техніку (холодильник, пральну машину), 4. Можемо купити новий автомобіль, 5. Грошей вистачає на все, включаючи нерухомість.

Згідно з даними соціологів, найбільш бідні міста в Росії - Тольятті, Астрахань, Пенза, Волгоград і Саратов. У Тольятті, як відзначають укладачі рейтингу, сьогодні вище всього ризик соціальних заворушень. Найвищий рівень добробуту населення виявився у Владивостоці, Москві, Єкатеринбурзі, Казані, Тюмені.

В цілому частка критично бідного населення по Росії на грудень 2014 склала 10%. Частка малозабезпеченого населення на той же період часу склала 54%. У листопаді вона становила 51%, а в 2013 році - 46%.

http://gazeta.ua/articles/life/_u-rosiyi-polovina-naselennya-ledve-zvodit-kinci-z-kincyami-sociologi/604955

Опубликовано в Россия

Оставить комментарий