Россия

Команда Черновецкого скупает голоса в Чернигове за кандидата от власти Березенко

Коментировать

В Чернигове происходит «скупка»  голосов избирателей командой руководителя Государственного управления делами Сергея Березенко. Об этом на своей странице в Facebook сообщил журналист и блогер Николай Киреев. По информации пользователей социальных сетей, уже сегодня, до официального объявления выборов в округе №205, жителям города предлагают продуктовые наборы и денежное вознаграждение от имени непосредственного подчиненного Президента Украины Петра Порошенко.  По информации местных активистов,  команда заезжих политтехнологов Сергея Березенко  применяет противозаконные методы агитации еще до начала избирательной кампании.  Эта же самая команда, по слухам, ранее работала на скандального Олеся Довгого, бывшего секретаря Киевсовета времен  Леонида Черновецкого. Его «победа»  на парламентских выборах осенью 2014 года, как отмечали представители общественной сети Опора, была сфальсифицирована.

Подробнее ...

Вони хочуть йти далі війною на Україну - капелан розповів про полон у ДНР

Коментировать

 

Бойовики, які окупували Донбас, вірять у пропаганду російських ЗМІ, вірять, що в Україні владу захопила хунта, вірять у фашистів.Про це розповів визволений з полону військовий священик, капелан по Херсонському військовому округу Ігор Петренко."Вони вірять у свою пропаганду, що тут владу захопила хунта, фашисти. Що цього не можна допустити. Вони хочуть йти війною далі на Україну. Захоплювати Маріуполь, і далі, далі, далі... У спілкуваннях між собою вони це висловлювали. Бо ми разом сиділи, могли чути їхні балачки", - сказав він.Крім того капелан повідомив, що били його лише спочатку, при затриманні. Решту часу у неволі більше погрожували, морально знущалися.

 

Подробнее ...

Аксьонов придумав, як депортувати кримських татар в Узбекистан

Коментировать

Незаконна влада Криму просить російський уряд створити групу з питань отримання кримськими татарами довідок про реабілітацію, щоб за ними відправити делегацію з Криму в Узбекистан.

Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на Криінформ.

Згідно з повідомленням, так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов доручив оформити відповідні листи на ім’я віце-прем’єра уряду Росії Дмитра Козака та міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова.

"Таке рішення було ухвалене главою республіки за підсумками зустрічі з представниками Ради старійшин кримськотатарського народу "Намус", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що під час зустрічі обговорювалися проблеми з отриманням довідки про реабілітацію. Зокрема, на тривалий період затягуються терміни отримання довідки, що надається з Республіки Узбекистан.

"Необхідно з Криму делегувати групу в Узбекистан з нашими представниками кримськотатарського народу і посадових осіб, які за все це відповідають, які готові організаційно обговорити всі ці питання", — сказав Аксьонов.

Читайте также: Наступление на Россию начнется... из Азии

Як відомо, 1 квітня російські окупанти припинили мовлення ЗМІ, які входять до складу медіахолдингу ATR — кримськотатарські телеканали ATR і Lale, а також радіостанції "Мейдан" та "Лідер".

http://24tv.ua

Подробнее ...

Люблю Белую Церковь

Коментировать

Бе́лая Це́рковь (укр. Біла Церква, летопись. Юрьев, Гюргев, Святой Георгий на Руси) — город областного подчинения в Киевской области Украины, экономический и культурный центр Столичного экономического района, также климатический и бальнеологический курорт, расположенный в 80 км к югу от Киева на реке Рось.

Подробнее ...
Страница 1 из 4