У Житомирі пам'ять героїв Крут ушанували смолоскипним маршем

30

Янв 2015

У Житомирі пам'ять героїв Крут ушанували смолоскипним маршем

; Коментировать

29 січня 2015 року близько 300 житомирців вийшли на смолоскипний марш, щоби вшанувати пам'ять українських патріотів, загиблих під залізничною станцією Крути 1918 року.

"Цього дня 97 років тому на захист України від московської орди стали лише триста юних українців – таким був наслідок політичної пасивности керівництва УНР. Байдужість та згубна політика влади призвела до того, що у героїчному, але смертельному пориві загинули найкращі сини України", – наголосив свободівець Юрій Дідківський.

Учасники колоною вирушили центральними вулицями міста від Соборної площі по вулиці Великій Бердичівській до пам'ятника Тарасові Шевченку. По завершенні акції усі виконали гімн України та молитву націоналіста.

"Все було зроблено для того, аби житомирці відчули, що ми зберігаємо пам'ять про Крути і розділили з нами гордість за тих героїв-студентів, які там полягли. Це – не просто захід, а нагадування про те, що свідомі українці, патріоти прагнуть до відновлення дієвої Української соборної держави", – розповіла свободівка Марія Моісеєнко.

http://ruporzt.com.ua/politica/59761-u-zhitomir-pamyat-geroyiv-krut-ushanuvali-smoloskipnim-marshem.html

Опубликовано в Житомир

Оставить комментарий