Волонтер з Володарсько-Волинського району готовий йти воювати

28

Янв 2015

Волонтер з Володарсько-Волинського району готовий йти воювати

; Коментировать

Сьогодні, 28 січня, перші мобілізовані в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації з нашої області вирушили до навчальних центрів. Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Олександр Рець, бійці розподілені по навчальних центрах, що дислокуються в різних куточках України. Всі чоловіки пройшли медичну комісію, серед них є як добровольці, так і ті, хто отримав повістки.  Протягом 10 днів наші захисники пройдуть загальновійськову підготовку, а згодом – 26-денний курс за військовою спеціальністю, передає прес-служба облдержадміністрації.

Активіст громадського об’єднання «Майдан» із Володарсько-Волинського району 45-річний столяр Олександр Штефа розповів: «Я прийняв свідоме чоловіче рішення боронити Батьківщину, а не нападати на іншу державу. Сім’я мене підтримує. Ми повинні змінити Україну. Для цього треба захистити її від зовнішньої агресії, а потім навести лад у державі. Готовий вирушити на схід хоч зараз. Навіть якщо я не потраплю на фронт, докладатиму максимум зусиль для боротьби в тилу».

До мобілізації Олександр Штефа активно займався волонтерством. Чоловік постачав військовим у зоні проведення АТО бронежилети, кевларові шоломи та медичні препарати. Допомога надходила з Ізраїлю, Нової Зеландії та Англії. А зараз активіст прагне повернути мир в Україну, аби його двоє синів не знали, що таке війна.

http://www.1.zt.ua/news/rizne/volonter-z-volodarsko-volinskogo-rayonu-gotoviy-vidpravitis-voyuvati.html

Опубликовано в Житомир

Оставить комментарий