Житомир

У Житомирі стартує інформаційна кампанія «Східне Партнерство в підтримку культурного розмаїття»

Коментировать

19 вересня об 11.00 в Житомирському прес-клубі відбудеться засідання регіонального круглого столу в рамках проекту  ГО «Центр Соціальна Дія» та Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери, який реалізується за підтримки  Мережі меншин  Східного Партнерства , що фінансується ЄС та Європейською комісією.

Подробнее ...

На одному із військових полігонів Житомирщини триває бойове злагодження «крилатих піхотинців»

Коментировать

Воїни-десантники вдосконалюють рівень теоретичних знань та практичних навичок з вогневої, тактичної та медичної підготовок на військовому полігоні.

Подробнее ...

Дніпропетровськ-Житомир: Чи продовжаться одіозні призначення?

Коментировать

20 серпня в сесійній залі Житомирської обласної ради відбулось бурхливе громадське обговорення кандидатури Лілії Куришко, яка претендує на посаду начальника головного управління державної фіскальної служби в Житомирській області.

Подробнее ...

ЕКС-НАРДЕПУ З ЖИТОМИРЩИНИ ВРУЧАЛИ ПОВІСТКУ ПРО МОБІЛІЗАЦІЮ

Коментировать

Ще 1 серпня колишній нардеп та екс-голова Житомирської облдержадміністрації, а нині лідер партії “Собор” Павло Іванович Жебрівський отримав повістку з військкомату, в якій повідомлялося про його мобілізацію до Збройних сил України.

Подробнее ...

У Житомирській області мер міста вирішив попрацювати без зарплати, щоб зекономити державні кошти

Коментировать

Мер міста Новограда-Волинського Житомирської області Володимир Загривий оформив безоплатну відпустку за свій рахунок та продовжує обіймати посаду міського голови.

Подробнее ...
Страница 1 из 2